Люди

Закваски ВІВО дітям: корисна добавка до меню школяра

Google+PinterestLinkedInTumblr
Фізичний розвиток, здоров’я і успішність дитини багато в чому залежать від збалансованого харчування. Домашні йогурти, приготовлені на заквасках, – одне з таких блюд, особливо корисних школярам. Вони містять легкозасвоюваний білок, мікроелементи і корисні для травлення бактерії.

Щоденне вживання йогурту підвищує імунітет, а такі добавки до раціону, як натуральний кефір, сметана і сир допомагають справлятися з великими фізичними навантаженнями.

Кисломолочну продукцію без шкідливих добавок лікарі рекомендують дітям з трьох років і підліткам. Улюблені страви на основі молока містять багато кальцію, який зміцнює зубну емаль, вітаміни А, В, Е, залізо, цинк, фолієву кислоту. При їх нестачі спостерігається швидка стомлюваність, дитина гірше засвоює інформацію і складніше справляється з шкільною програмою. Саме тому смачний і корисний йогурт вважається важливою частиною дитячого і дієтичного меню. Щоб приготувати такий продукт, досить купити vivo закваски і свіже молоко. Компанія ВІВО додає широкий асортимент продукції, у тому числі з доставкою по Україні.

Що говорять про йогурти педіатри і дієтологи

Домашній продукт на заквасках вважається більш корисним у порівнянні з магазинним, оскільки має наступні переваги:

  • Свіжість. У живий йогурт, приготований на звичайній кухні не додані консерванти, він не піддається додатковій тепловій обробці і може зберігатися до 3 днів.
  • Низька жирність і помірна кислотність. Завдяки такому поєднанню натуральний продукт не навантажує підшлункову залозу і печінку, знижує ризик розвитку ожиріння, покращує процес травлення.
  • Відсутність цукру. Замінити таку шкідливу добавку можна медом або ягодами і фруктами, що значно збільшить користь. Крім того, густий йогурт використовується замість жирного майонезу і інших несолодких заправок.
  • Високий вміст білку, який засвоюється на 91% (для порівняння, незбиране молоко має показник 24-30%).
  • Густина і вершковий смак без крохмалю і загусників. Така консистенція забезпечується присутністю в заквасках декількох штамів біфідо і лактобактерій.

Пробіотики, що входять до складу йогурту, позитивно впливають на здоров’я. Болгарська паличка пригнічує розвиток патогенних мікроорганізмів, тобто діє, як природний антибіотик. Кисломолочні бактерії створюють середовище, в якому не можуть виживати грибки і небезпечна мікрофлора, це покращує стан здоров’я при алергіях, частій застуді, ГРВІ.

Важливе значення мають і поживні властивості йогурту. Він швидко і повністю засвоюється дитячим організмом, дає прилив сил і енергії. На відміну від магазинного аналога домашні йогурти можна приготувати на молоці бажаної жирності, щоб не підвищувати калорійність їжі і зберегти її корисні якості. Рецепт отримання натурального йогурту і рекомендації фахівців можна знайти на офіційному сайті VIVO, де представлена інформація про усю продукцію.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.