Люди

За три роки кількість українців, що користуються смартфонами, зросла майже вдвічі (Дослідження)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 2018 році близько 45% всіх дорослих жителів України користуються смартфонами з сенсорними екранами. У 2015 році таких користувачів було всього 26%.

Про це йдеться в дослідженні Агентства мобільного маркетингу LEAD9 за участю Київського Міжнародного Інституту Соціології, передає Itc.ua. За останні два роки частка проникнення смартфонів в Україні виросла на 26%, а за прогнозами до 2020 року досягне більш ніж 70%, пише ЕП.

 

Найбільше смартфонами і мобільним інтернетом користуються люди у віці від 18 до 30 років. У цій категорії проникнення смартфонів становить більше 85%. При цьому практично всі ці люди (91% респондентів) регулярно використовують різноманітні мобільні додатки.

Досі активніше смартфонами користуються жителі великих і середніх міст: 54-55% проти не більше 43%  маленьких міст і 32% – сіл.

 

Однак для сіл використання смартфонів також зросло за останні 3 роки з 16% до 32%.

Також, якщо серед молоді (осіб у віці до 30 років) 85% користуються смартфонами, то серед осіб похилого віку (60+ років) – 6%.

 

Типовий користувач смартфонів, як і в 2015-2016 роках – це молода людина не старше 40 років з вищою або середньою спеціальною освітою, який мешкає в середніх і великих містах України.

 

Нагадаємо, у 2017 році вперше в історії поставки смартфонів у світі знизилися на 0,5%.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.