Люди

З Прикарпаття на передову відправили лазню на колесах (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Лазня на колесах — повнопривідний вантажний військовий автомобіль STAR, причіп якого переобладнали під ванну кімнату. Там є чотири індивідуальні душові кабінки з душовими стійками і примусовою вентиляцією, сауна, рукомийник, котел на альтернативному виді палива та електричний бойлер. Про це повідомляється на сторінці Гвіздецької територіальної громади, пише Репортер.

Минулих вихідних на передову для для бійців 77-го батальйону ТРО доставили мобільний душовий комплекс, який був придбаний та обладнаний спільними зусиллями Гвіздецької та Отинійської громади.

лазня на колеса, Прикарпаття

Прийняти душ, попаритися, підстригтися, поголитися, посушити й попрасувати одяг — все це можуть зробити військові у мобільній лазні.

Аби втілити в життя такий задум знадобилося чимало коштів, зусиль та часу. Спочатку цей автомобіль вартістю 419 600 грн отинійські волонтери доставили в Україну та передали громаді. Потім було проведено роботу по демонтажу та встановленню причепу контейнера, вартість послуг – 40 000 грн.

лазня на колеса, Прикарпаття

Зібрати кошти для обладнання цього автомобіля, на прохання селищного голови зголосилися всі працівники бюджетної сфери нашої громади. Загалом для обладнання мобільного комплексу використано кошти з Благодійного фонду БФ «ПОКУТТЯ» в сумі понад 150 000 грн, куди перерахували свої одноденні заробітки працівники Гвіздецького ліцею та філії села Хом’яківка, Кулачківської гімназії, Старогвіздецької гімназії, працівники дитячих садків «Сонечко» селища Гвіздець та села Остапківці, працівники виконавчого комітету Гвіздецької селищної ради.

лазня на колеса, Прикарпаття

Також вдячні начальнику Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Василю Буджаку за підтримку нашого проєкту та внесок значної суми коштів на благодійний рахунок.

Всі роботи по утепленню, обшивці, облаштуванні сауни та душових кабінок, встановленню котла, резервуарів для води взяли на себе селищний голова Михайло Дяків та наші постійні помічники: Андрій Шпарик, Микола Сірадчук, Михайло Сірадчук, Андрій Андрушевський, Володимир Марусяк, Роман Горбулевич, Василь Палійчук, Іван Лесюк, Ігор Довганюк.

лазня на колеса, Прикарпаття

Громада також вдячна за допомогу підприємцям Петру Бортейчуку, Миколі Палійчуку, Михайлу Вахняку, Юрію Дяківу, Дмитру Палійчуку, Василю Дячуку, Дмитру та Назару Обуху. Для мобільної лазні купили також 30 рушників, машину заправили на 6 тис грн.

Працівників Гвіздецької селищної ради придбали 30 банних рушників.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.