Люди

З Франківська до Берліна стартує незвичний велопробіг

Google+PinterestLinkedInTumblr
30 серпня від площі перед Білим домом в Івано-Франківську стартує Міжнародний Велопробіг «I see! I can! I will!».

Учасниками є молоді люди з України, Польщі та Німеччини. Місцеві велосипедисти приїдуть супроводжувати колону учасників до виїзду із міста.

Міжнародний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» — це тандемний вело-тур, який стартує 30 серпня в Івано-Франківську та фінішує в Берліні 17 вересня.

Проект має за мету включити незрячих людей у соціум, налагодити порозуміння й прийняття інвалідності, руйнування стереотипів про те, що інвалідність обмежує людину. А також привернути увагу до важливості доступного простору для всіх, як базового права людини.

«У нас є амбітна ціль — проїхати на велосипедах-тандемах з Івано-Франківська до Берліна за 3 тижні в групі зрячих та незрячих учасників,  – розповідає координаторка велопробігу Анжела Підхомна. – Це буде справжня пригода: люди з різних країн, із порушеннями зору і без них разом подолають близько тисячі кілометрів доріг. Це перший міжнародний велопробіг. До цього ми організовували 4 всеукраїнських та кілька місцевих велопробігів. Із досвіду бачу, що співучасть двох людей на тандемі під час пробігу є найприроднішим проявом інклюзії, яку я бачила в своєму житті. Дві людини їдуть разом, об’єднані одним велосипедом, переймають радість, задоволення, втому й біль один одного. Так твориться розуміння й дружба. Так має відбуватися не тільки на Велопробізі, а і в суспільстві»

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.