Затишку приміщенню додають дрібниці. Красиво оформлені фотографії на стіні, банкетка, ключниця, гарний килимок. Дзеркало, оформлене з боків підсвічуванням. Якщо дозволяє місце, можна повісити гарні полички або поставити журнальний столик для зберігання будь-яких корисних дрібниць. Але найголовніше у правильно оформленому передпокої — відповідність смаку господарів.
Театр починається з вішалки, а квартира – з передпокою. Але часто буває, що ремонт у квартирі завершений, а на передпокій немає ні сили, ні бажання, ні грошей. Якщо ви справді зіткнулися з проблемою не вистачає грошей, вихід можна знайти. Наприклад, оформити онлайн позика без перевірок цілодобово за 5 хвилин.
Це докорінно неправильно. Передпокій задає тон всьому дизайну і обов’язково має вписуватися в загальний інтер’єр.
Щоб зробити передпокій практичним і затишним, треба дотримуватися кількох простих кроків.
Вибір матеріалів
Найчастіше, у передпокої немає природного освітлення. Насамперед, треба вибрати джерело освітлення – верхнє світло, бра, підсвічування на підлозі. Світлана має бути достатньо, щоб потім не дратуватися, що в дзеркалі нічого не видно.
Відсутність природного освітлення визначає вибір колірної гами – світлі відтінки стін, меблів та підлоги. Це додасть приміщенню світла та об’єму.
При виборі покриття для підлоги краще віддати керамограніту з матовим або сатиновим покриттям. Якщо на підлозі укладається ламінат, то з підвищеною зносостійкістю.
Вибір дверей
Ремонт починається з установки вхідних дверей, які за кольором внутрішньої накладки повинні збігатися з іншими дверима, що виходять в коридор. Під колір дверей підбираються покриття для підлоги і оформлення стін. Плінтус – візуальне продовження лиштви, він відповідає дверям за тоном. Винятком може бути дизайн, у якому плінтус виконує просто захисну функцію та є продовженням стіни. І тут він збігається за кольором зі стінами.
Оформлення стін
Передпокій – приміщення, де стіни часто піддаються забрудненням. Сумки, що притуляються до стіни, мокрий чи брудний одяг та взуття, велосипеди та самокати – все це може безповоротно зіпсувати зовнішній вигляд передпокою. Тому для цього приміщення вибираються міцні шпалери, наприклад, вінілові. Їх можна мити, вони не бояться цвілі та грибка, у них тривалий термін експлуатації.
Коркові шпалери теж підходящий варіант для передпокою. Вони безпечні для здоров’я, не накопичують пил та легко миються.
Ще один гарний варіант для оформлення стін у передпокої – рідкі шпалери. Це середній варіант між звичайними шпалерами та штукатуркою. У їхньому складі паперові, лляні та шовкові пластівці. Вони зручні у догляді, тому що мають антистатичні властивості та не притягають пил. Мити їх потрібно рідко, а для очищення можна використовувати пилосос.
Декоративна штукатурка. Її головна перевага – різноманітність кольорів та поверхонь, що дає можливість створити будь-який малюнок. Декоративна штукатурка після нанесення покривається лаком і абсолютно не вбирає вологу.
Оформлення стелі
Оформлення стелі залежить від її висоти. У високій передній стелю можна зробити з гіпсокартону. Таке рішення не вимагає вирівнювання поверхні і дозволяє використовувати точкові світильники стель. Крім цього, у передпокої з високою стелею можна зробити ніші для зберігання речей.
Натяжна стеля – поширене рішення для оформлення стелі. Його мінус, як і гіпсокартону — зменшення висоти приміщення.
Можна пофарбувати у стелю у білий або світлий колір теплого відтінку. Так він поєднуватиметься з будь-яким оформленням стін і додаватиме приміщенню висоти. Але для цього варіанту стеля має бути ідеально вирівняна.
Comments are closed.