Люди

Як знання біології допоможе побудувати хорошу кар’єру та добитись успіху?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пандемія коронавірусу в черговий раз змінила світ. І не лише тим, що змусила нас ізолюватися вдома, а й тим, що показала значення медицини й біологічної науки. Важливість вивчення організму людини та мікроорганізмів, зокрема вірусів і бактерій, є беззаперечною. Зацікавлення біологією та дослідженнями у цій галузі зростало протягом усього 20 ст. і продовжує зростати у 21-му. Наразі вчені з усього світу намагаються вирішити ситуацію з Covid-19, щоб людство почувалося у безпеці.

Біологія належить до природничих наук, що вивчають живу природу. Знання цієї науки широко використовується у багатьох галузях людської діяльності. Спеціалісти з медичною, аграрною та екологічною освітою потрібні завжди, і їхня затребуваність лише зростатиме. Та ще більше значення мають наукові дослідження у сфері біологічних наук. Це перш за все розробка ліків та методів подолання екологічних проблем.

З якими популярними професіями пов’язане знання біології?

Природа – весь навколишній світ, у якому ми живемо. Людина вже тривалий час намагається підкорити природу, до кінця не розуміючи її законів. Як наслідок, у світі продовжують зростати екологічні проблеми, чисельність населення землі безконтрольно збільшується. Водночас запаси природних ресурсів у результаті їх інтенсивного споживання вичерпуються. Через кілька десятиліть вчені прогнозують різке скорочення запасів прісної води, палива, мінеральної сировини, сільськогосподарських угідь.

Наукові дослідження, присвячені прогнозуванню екологічних криз та їх запобіганню, і підготовка відповідних спеціалістів мають першорядне значення. Усе більш затребуваними стають нові професії, такі як спеціаліст з переробки відходів, фахівець з подолання системних екологічних катастроф, екоаудитор тощо. Демографічний бум із населенням означає виникнення й інших потреб – у забезпеченні населення землі їжею та медичними послугами. Тож лікарі та агрономи завжди матимуть роботу.

З біологічною наукою пов’язано чимало перспективних професій майбутнього: біотехнолог, нейромаркетолог, біомеханік, біомодельєр, науковий менеджер тощо. Ці професії зародилися на стику біології та інших наук. Актуальними залишаються сфери ветеринарії, дієтології, криміналістики, ландшафтного дизайну, лабораторної діагностики.

Продукти на світовому ринку дорожчають, а в Україні з її родючими ґрунтами все вигідніше стає займатися землеробством та вирощуванням зернових. Майже 50% українського експорту становить продукція сільського господарства. Тому агрономи, які контролюють і доглядають посіви зернових, одна з найпоширеніших і добре оплачуваних професій.

У підсумку біологія дозволяє реалізувати себе у наступних сферах:

 • медицина та ветеринарія
 • сільське господарство та агропромисловість
 • охорона навколишнього середовища та наука
 • біотехнології
 • діагностика

Чому репетитор допоможе краще зрозуміти біологію?

Біологія у школі вивчається поверхнево і майже завжди для загального розвитку. Та ці знання без сумніву знадобляться в житті. Насправді ми лише починаємо осягати таємниці нашої планети та різноманітних екосистем. Людство вже досягло критичної точки у забрудненні навколишнього середовища. І перед нами будуть з’являтися все нові виклики, як вирішити ту чи іншу екологічну проблему.

Аби претендувати на успішну кар’єру в медицині, екології, науці чи аграрному секторі, потрібне хороше знання природничих наук та володіння практичними навичками. Біологія – складна та багатогранна наука. Школярам досить непросто дається генетика, анатомія та молекулярна біологія. В умовах дистанційного навчання практичній роботі та розв’язанню біологічних задач взагалі не приділяють увагу.

Наздогнати програму та покращити знання ніколи не пізно, якщо звернутися до професійного педагога на сайті БУКІ. Репетитор допоможе засвоїти шкільну програму, підготуватися до контрольних чи олімпіад, ЗНО, різноманітних конкурсів та проектів, вступу до університету. Заняття з репетитором, на відміну від шкільних уроків, цікаві та насичені, оскільки вони мають практичний характер. Закріпити теоретичні знання легко за допомогою дослідів та спостережень. Для імітації лабораторних досліджень педагог також використовує мультимедійні можливості комп’ютера.

Репетитор складає для кожного учня індивідуальну навчальну програму. Дитина отримує максимум уваги педагога, який намагається:

 • зацікавити учня та розкрити практичне значення біології
 • проводити до 10 різних видів діяльності на уроці
 • давати вичерпне та доступне пояснення
 • забезпечити учня усіма необхідними навчальними матеріалами
 • використовувати креативні методи викладання

Навіщо дитині потрібні додаткові заняття з біології?

Біологія – це наочна дисципліна, де навчання відбувається методом експериментів і не так багато формул та логічних побудов. Вивчення біології має неабияке значення для професійного вибору і становлення успішної кар’єри в майбутньому. Тому якщо дитина виявляє інтерес до хімії та біології, допоможіть їй глибше вивчити предмет і зацікавте заняттями з репетитором.

Розуміти теорію, вміти розв’язувати задачі, проводити досліди та аналізувати дані, отримані в результаті експериментів, – усього цього навчить досвідчений репетитор. Біологія цікава різноманітністю її об’єктів дослідження та практичними заняттями. Аби вступити в медичний чи аграрний виш, потрібні не лише сухі знання, а й практичні навички. Розвинути їх допоможе приватний педагог.

Відкрийте для своїх дітей широкі освітні горизонти! Завдяки сайту БУКІ репетитора можна знайти за кілька хвилин. Для цього вам потрібно:

 • зайти на сайт і вибрати предмет
 • визначитися з форматом занять – очним чи онлайн
 • скористатися фільтрами пошуку
 • переглянути анкети викладачів
 • вибрати репетитора і надіслати йому заявку
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.