Люди

Як вибрати чоловічий шкіряний гаманець

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Шкіряні гаманці відрізняються винятковою довговічністю та добре виглядають. Чоловічі гаманці, так само, як і чоловічі шкіряні сумки, зазвичай елегантні та пасують до будь-якого стилю.

Якому типу шкіри надати перевагу

Купуючи чоловічий гаманець, варто перевірити, з якої шкіри він зроблений. Для виготовлення гаманців виробники використовують різні типи шкіри, включаючи зернисту шкіру (коров’ячу, телячу, баранячу або козячу), сиру шкіру (нубук, замша, велюр) або лаковану шкіру. У пропозицію також входять моделі з екологічної шкіри. Кожна з цих шкір має різні властивості.

Зерниста шкіра — це шкіра з фактурною поверхнею, для отримання якої використовують спеціальні преси. Вона добре виглядає і стійка до вологи та бруду. Виробники найчастіше використовують шкіру великої рогатої худоби, телят та баранів, але також козячу шкіру.

  • Сира шкіра — відрізняється більш грубим верхнім шаром, порівняно із зернистою шкірою. Найчастіше це нубук, велюр або замша. Сира шкіра має ніжну структуру і вимагає регулярного догляду.
  • Лакована шкіра — її характерною особливістю є гладка поверхня та блискучість. Це пов’язано із застосуванням спеціальних лаків, які наносяться на шкіру на останньому етапі виробництва. Вибір з лакованої шкіри має витончений вигляд. Однак цей тип шкіри більш схильний до пошкоджень і тому вимагає особливого догляду.
  • Екологічна шкіра (екошкіра) — є дешевшою альтернативою натуральній шкірі. Іноді, на перший погляд, вона не відрізняється від натуральної шкіри. Однак екошкіра тонша і частіше піддається пошкодженням.

Подвійний або потрійний гаманець

Перший тип має трохи меншу місткість, але, водночас, займе менше місця. Другий вміщує набагато більше, але навряд чи ви зможете носити його в кишені штанів. Усе залежить від того, де ви найчастіше тримаєте гаманець. Якщо він знаходиться в брючній кишені, то ідеальним вибором буде плоска модель, тобто вдвічі складена. Якщо, навпаки, і ви найчастіше кладете свій гаманець у сумку, рюкзак або портфель, то можете зупинити свій вибір на потрійному складеному.

Місткість

Місткість гаманця для багатьох чоловіків є ключовим фактором при покупці цього виду товару. Надзвичайно тонкі чоловічі гаманці останнім часом стали дуже популярними, але такі моделі не обов’язково передбачають велику ємність. Хоча є виробники, які намагаються узгодити ці дві вимоги. Зазвичай більшість чоловіків орієнтуються на мінімалізм, тому тонкі гаманці так популярні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.