Люди

Як у Маріуполі відзначили День танкіста (Фото)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 13 серпня цього року, своє професійне свято відзначають українські танкісти. Прямо в польових таборах танкістів маріупольського плацдарму привітав командувач сектору генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

з-1

Воїни-танкісти, ви є тією унікальною зброєю сил АТО, яка одночасно може бути і непрохідною броньованою стіною, і потужним вогневим кулаком, що пробиває будь-яку, навіть найскладнішу оборону противника, – сказав Сиротенко у своєму вітанні до танкістів. – Командування та особовий склад сектору щиро вітають вас із професійним святом та бажають бути гідними нащадками батьківської слави й козацької звитяги, які гартувалися під час визвольної боротьби українського народу.

з-2

Генерал приїхав до танкістів не з порожніми руками. Крім почесної відзнаки «За оборону Маріуполя», яку отримали найдостойніші, грамот та інших заохочень, Анатолій Сиротенко привіз танкістам новенькі українські танкові комбінезони. Вони виготовлені із спеціального вогнетривкого матеріалу, і будуть в нагоді нашим «залізним лицарям» під час оборони  Маріупольського плацдарму.

з-3

з-4

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.