Відео Люди

Як у Києві з 20 гривнями в кишені годували бійця АТО з Франківщини. Експеримент (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Програма Дембель на 2+2 провела експеримент і перевірила теперішнє ставлення українців до бійців АТО. Чи не втомились українці допомагати захисникам Вітчизни?

2_c3e80

Володимир Небір з Франківщини був парамедиком на Майдані, а потім пішов гранатометником в АТО. Він пройшов дві ротації у Донецькому аеропорті, а також бойові дії у Водяному та Опитному. Кіборг погодився на ще одне випробування, тільки цього разу нічого не загрожуватиме його життю. Володимир взяв участь в експерименті програми Дембель, який перевірить готовність українських закладів харчування допомагати бійцям АТО у скрутних ситуаціях, пише Курс.

«За легендою я тільки повернувся з зони бойових дій. Я затримався на один незапланований день, і в мене в кишені залишилось всього-на-всього 20 гривень», – розповів про експеримент Володимир.

Журналісти та Володимир перевірили на готовність допомогти чотири заклади харчування у Києві: італійський ресторан, піцерію, один із нових закладів із патріотичною концепцією та бар, який у Києві відкрили переселенці з Донбасу.

Результати експерименту виявились позитивними. У трьох закладах Володимира нагодували без зайвих запитань, а в піцерії навіть словом не обмовились, мовчки поставивши на стіл тарілку. Відрізнився тільки останній заклад, де відмовили у допомозі, – бар “Сплетни”, який у Києві відкрили переселенці з Донбасу.

“Їм просто все одно. Їх не хвилює, що я зараз буду робити і куди піду. Посвідчення учасника бойових дій ніяк на них не впливає. Я б не хотів ще раз тут побувати”, – прокоментував Володимир.

Відмова у допомозі учасникові АТО неабияк шокувала журналістів, оскільки цей заклад є у списку тих, що долучилися до акції “Нагодуй воїна”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.