Різниця між покупкою вже готового будинку та будівництвом нового досить суттєва. І основним фактором, що впливає на всі перелічені процеси, є час.
Як тільки було прийнято рішення будувати приватний будинок своїми силами, забудовник автоматично бере на себе відповідальність за рішення різних процесуальних процедур. Будівництво нового будинку має декілька етапів, кожен із яких має свої ризики та небезпеки, виражені у непередбачених форс–мажорних обставинах.
Як придбати ділянку під забудову
Вибираючи собі ділянку, необхідно враховувати її розташування щодо інфраструктури. Це може бути дорога, торгові точки, торгові центри. Важливу роль у виборі, грає розташування самого будинку та різних господарських будівель.
Обов’язково треба подбати про геологічний аналіз землі. Надалі це дасть можливість вибрати потрібний фундамент і адаптувати його під особливості ґрунту на ділянці.
Після того, як було прийняте рішення про купівлю ділянки під забудову, покупець повинен мати на руках: документ про купівлю-продаж, технічний паспорт, довідку з кадастрового бюро із зазначенням реєстраційного номера ділянки.
Початок будівництва. З чого почати?
Багатьох, у кого з’явилося бажання мрію втілити в реальність, зупиняє нерозуміння робочого процесу, а також відсутність елементарних знань. Це оформлення документів, витрати на матеріали, техніку, робочу силу тощо.
Повну інформацію про усі етапи будівництва мають професійні будівельні компанії з багаторічним досвідом і багатьма реалізованими проєктами. Наприклад, київський завод з виготовлення СІП панелей “Лайт Хаус”, що також займається будівництвом каркасно-панельних будинків з власних матеріалів по всій території України, що гарантує найкращу ціну на ринку.
Усі дозвільні документи дадуть вам повну гарантію законного придбання вашої земельної ділянки. Зверніться до всіх організацій, які дають право на підключення вашого будинку до різних комунікацій, включаючи центральне опалення, електрика, каналізація, холодна та гаряча вода.
Геодезисти допоможуть вам з аналізом ґрунту на предмет його «плавучості». Як тільки буде прийнято рішення про можливість зведення приватного будинку на вказаній території, можна розпочинати складання проєктної документації. І тут знову компанія Light House може прийти вам на допомогу. Усі необхідні документи можна погодити з менеджером та особистим архітектором у ході виконання ескізного проєкту.
Де і як найняти будівельну бригаду
Це одне з головних питань, на яке складно знайти відповідь. Будь-яке будівництво житла вимагає до себе професійного підходу, в якому полягає таке поняття, як злагодженість дій. Деякі забудовники беруть на себе сміливість застосувати свій особистий досвід і навички в деяких видах робіт, але зазвичай приходять до того, що бригада професіоналів зробить це набагато краще, швидше і якісніше.
При виборі підрядника потрібно виявити особливу обережність і посилатися не на власні відчуття, а керуватися численними відгуками тих, хто вже пройшов цей тернистий шлях. Головне правило: завжди укладайте договір! У ньому має бути прописано: весь перелік робіт, що проводяться на ділянці, строки виконання, оплата, непередбачені обставини та їх вирішення, та багато іншого.
Які реальні терміни будівництва приватного будинку
Факторів, що впливають на термін дуже багато, але головні з них: складність проєкту, технології зведення, відстань до інфраструктури, професіоналізм будівельної бригади, платоспроможність власника.
Наприклад, будинок з дерева можна збудувати від 4 до 10 місяців, цегляний – від 6 до 15. У результаті, за скромними підрахунками, будівництво приватного будинку займе період від 3 місяців до 2 років.
На правах промо
Comments are closed.