Люди

Вища рада правосуддя звільнила франківську суддю, яка виносила антимайданівські рішення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вища рада правосуддя ухвалила звільнити з посади судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду Оксану Лучко.

Матеріали щодо звільнення Оксани Лучко розглянули у вівторок, 18 червня, на засіданні Вищої ради правосуддя. Її звільнено за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про звільнення у відставку, пише Курс.

У 2014 році вона виносила рішення, якими скасовувала звернення місцевих рад Прикарпаття на підтримку Майдану.

У жовтні 2017 року Вища рада правосуддя відкрила провадження щодо Оксани Лучко. Суддя не взяла самовідвід, коли на її розгляд потрапила справа, яка стосувалася її батька. У лютому 2016 року управління Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську звернулося з позовом до ЗАТ «Прикарпатжитлобуд» про стягнення заборгованості в сумі 82511,6 грн. Засновником і керівником підприємства був батько Оксани Лучко. У неї виник потенційний конфлікт інтересів, але самовідвід суддя не взяла та винесла ухвалу, якою залишила позовну заяву без руху.

23 вересня 2016 року постановою Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області суддю Лучко визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною другою  статті 172-7 КУпАП. Провадження у цій справі закрито у зв’язку із закінченням строку накладення стягнення.

Після цього прокуратура та СБУ звернулися до Вищої ради правосуддя про притягнення Оксани Лучко до дисциплінарної відповідальності.

28 березня минулого року Вища ради правосуддя притягнула її до дисциплінарної відповідальності та застосувала до неї дисциплінарне стягнення у виді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.