Люди

Випускниця Снятинського ліцею склала мультипредметний тест на максимальну кількість балів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Випускниця Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького Наталія Фенчишин склала мультипредметний тест на максимальну кількість балів — 600. За три предмети: з української мови, математики та історії дівчина отримала по 200 балів.

Про це Суспільному розповіла класна керівниця випускниці Марія Марусяк, пише Репортер.

Наталія Фенчишин

Ця дівчинка особлива тим, що коли вона прийшла до нас у ліцей, сказала, що її улюблена справа — вчитися. Дитина, яка любить вчитися. І чим би вона не займалася, за що б вона не бралася, завжди робить все з великою охотою, з великим азартом і завжди свою справу доводить до кінця, — розповідає Марія Марусяк.

Школярка брала участь у різних олімпіадах та конкурсах, каже учителька. Крім того, Наталія Фенчишин була й активною у позакласній роботі. Під час навчання у ліцеї дівчині давалися легко усі предмети. Та, каже Марія Марусяк, більше Наталія любить гуманітарні дисципліни. У ліцеї, крім англійської мови, учні вивчають французьку. Наталія Фенчишин добре володіє обома мовами.

Зі слів Марії Марусяк, учениця мріяла вступити у Київ — у національний університет «Києво-Могилянська академія» або Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Щодо спеціальностей, то вона вагалася між факультетами англійської філології та міжнародних відносин.

Мені здається, що вона обов’язково досягне своєї мрії, тому що Наталочка багато працює. І вона працює не просто так, з фанатизмом. Вона працює з цікавістю. Усе, за що вона береться, їй цікаво. Наталя ставить перед собою ціль і робить це з радістю, — говорить Марія Марусяк.

Поки Наталія Фенчишин — єдина випускниця Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького, яка склала мультипредметний тест з української мови, математики та історії на максимальні бали, каже Марія Марусяк. Однак, з її слів, процес ще триває й випускники складатимуть іспит до 4 серпня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні