Люди Фото

Вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею привезли нагороди з Одеси (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Команда Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату (ПВСЛІ) успішно виступила на Х Всеукраїнській спартакіаді з військово-прикладних видів спорту.

Збірна ПВСЛІ змагалася в Одесі на Х Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Змагання з військово-прикладних видів спорту тривали три дні. Приймав прикарпатців Військово-морський ліцей – з ним у ПВСЛІ співпраця та обмін учнями й викладачами.

Прикарпатські ліцеїсти успішно виступили на спартакіаді з семи видів багатоборства, показали добрий рівень спортивної та військової підготовки.

Команда отримала перше місце у змаганнях з метання гранати Ф-1 – Василь Рим з 10 класу став срібним призером спартакіади. Троє ліцеїстів – Василь Рим, Володимир Пятишкін та Юрій Денис – виконали норматив кандидата у майстри спорту з багатоборства.

Серед 26 команд збірна ліцею стала шостою.

Підготували ліцеїстів 10-11-х класів до виступу на спартакіаді в Одесі вчителі фізкультури та педагоги-вихователі ПВСЛІ Віталій Войчишин, Михайло Іванків, Назар Данилевич і Петро Самборський.

“Не тільки підготували команду, а й супроводжували ліцеїстів на всіх етапах підготовки та виступів – були моральною, емоційною підтримкою, допомагали з технікою виконання вправ, – каже директор ПВСЛІ Микола Мартинюк. – Всі доклали багато зусиль – і ліцеїсти, і їхні наставники. Маємо ким гордитися! Бажаємо нашим учням рости в досягненнях і здобутках!”

На цей час у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті, що у місті Надвірна, триває вступна кампанія.

ПВСЛІ проводить набір на навчання учнів після 7-го, 8-го та 9-го класів загальноосвітньої школи на конкурсній основі, після успішного складання вступних випробувань. Вступники письмово складають українську мову та математику, проходять оцінку рівня фізичної підготовки (біг 60 м, 1000 м, підтягування) та поглиблений медичний огляд і професійно-психологічне обстеження.

Проведення вступної кампанії – з 18 до 22 червня.

Прийом документів – до 18 червня.

Перелік документів та більше про умови вступу – на сайті ПВСЛІ в розділі “абітурієнтам”.

Ліцеїстів забезпечують безкоштовним проживанням та чотириразовим харчуванням.

Тел.: (03475) 2-90-30, приймальна.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.