Люди

Вибираємо жіночу сукню відповідно до типу фігури

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У гардеробі кожної сучасної жінки повинно бути кілька суконь на різні випадки життя. Таке вбрання як ніяке інше здатне зробити її по-справжньому жіночною та елегантною. Ба більше, асортимент суконь у магазинах сьогодні на стільки великий, що навіть найвибагливіша модниця не залишиться без сукні. Придбати сукні на будь-який смак можна відвідавши сайт компанії «Наталка». Тут ви знайдете стильні вироби чудової якості від українського виробника за привабливими цінами.

Як правильно підібрати жіночу сукню?

Дуже часто від деяких жінок які мають в гардеробі усе чого душа бажає часто можна почути типову фразу: мені в котрий раз нічого надіти. Вони скаржаться на недоліки фігури, комплексують, і кожен черговий похід по магазинах закінчується стандартно. Людина купує річ для певної яку одягне всього лиш раз і чергова невдала сукня висить у шафі та покривається пилом. Знайома ситуація, правда? А все відбувається так тому, що більшість жінок банально не вміють підбирати речі відповідно до свого типу фігури.

Кожна жінка повинна усвідомити що не існує нічого ідеального і навчитись приховувати недоліки. Так само легко за допомогою вдало підібраної сукні можна підкреслювати виграшні сторони своєї фігури. Насамперед потрібно визначити до якого з п’яти типів фігури відноситься ваша. Далі можна сміливо підбирати сукню відповідно до вашого типу. Якщо не можете зробити цього самостійно – зверніться за допомогою до продавця консультанта в магазині.

Вибираємо плаття по фігурі

Існує п’ять основних типів жіночої фігури: «пісочний годинник», «груша», «яблуко», «перевернутий трикутник» та «прямокутник». Найбільше пощастило власницям першого типу, адже жінка з фігурою у вигляді «пісочного годинника» по суті може собі дозволити вдягнути будь-яку сукню. Такий тип фігури вважається найбільш пропорційним. Панянкам які мають фігуру типу «груша» потрібно віддавати перевагу сукням які будуть візуально збільшувати бюст. Жінкам яких природа наділила фігурою у вигляді «перевернутого трикутника» слід обирати сукні довжиною до коліна з заниженою лінією талії. Якщо ви володарка типу фігури «яблуко», придивіться до суконь з широкою спідницею та невеликим вирізом. Для тих, чия фігура відноситься до типу «прямокутник» найбільше підійдуть сукні вільного крою які не будуть надто облягати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.