Люди

Врятувати дітей. Історія сім’ї, яка з-під обстрілів евакуювалася до Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пані Марія з Сєвєродонецька. Разом зі своїми п’ятирічними близнятами евакуювалася тиждень тому. Зараз сім’я перебуває в Івано-Франківську.

Говорить, що разом з дітками іти пішки довелося більш як п’ять кілометрів, тільки таким чином на свій страх та ризик можна було врятувати дітей, йдеться на Facebook-сторінці «Карітас Івано-Франківськ».

Ми просиділи місяць в бомбосховищі, бо навіть на двір не можна було вийти, не говорячи про евакуацію. Коли вдалося виїхати в сусіднє село, то наступного дня його взяли в окупацію, – розповідає жінка.

Сім’ї довелося переховуватися в укриттях довгий час, бо постійні обстріли не давали можливості розслабитися.

Зрештою пані Марія вирішила евакуюватися будь-яким чином. На щастя, все вдалося. Її з синами зустрічали українські військові.

Весь цей час мені довелося бути одній з дітками, бо чоловік захищає нашу Україну від російської агресії. Він був на всіх передових позиціях, наразі перебуває в госпіталі та нам вдалося нарешті зустрітися з ним та об’єднати всю родину, – говорить жінка.

Пані Марія каже: «Я говорила дітям, що гримить грім. Діти відразу говорили, що нехай тато проганяє грім».

Марія – багатодітна мама трьох хлопчиків: Святослав, Ярослав, Владислав. Один з синів вже дорослий, старше 18 років. Зараз родина винаймає квартиру у Франківську та оговтується від пережитого.

Три тижні під обстрілами: історія родини, якій вдалося вибратися з Гуляйполя до Франківська

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні