Люди

Впродовж тижня медики швидкої виїжджали 20 разів до прикарпатців через спеку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За останній тиждень на Франківщині понад 20 разів викликали бригади швидкої допомоги для людей, у яких через спеку погіршилося самопочуття.

Про це Суспільному повідомила завідувачка навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги Мар’яна Перчик, пише Репортер.

Тож лікарка радить, що робити, аби вберегтися від теплового удару:

«Одяг має бути відповідний – легкий, комфортний, потрібно дотримуватися питтєвого режиму. З цим — найбільша проблема, наші люди не вміють пити воду. Якщо ми беремо дані умови і таку температуру, яка є упродовж останнього тижня, – це 40 мілілітрів води на кілограм маси тіла».

Мар’яна Перчик каже, якщо побачили, що на вулиці в людини погіршилося самопочуття через спеку, насамперед її потрібно доправити до прохолодного приміщення та напоїти. Якщо ж вона знепритомніла, треба покласти її на бік у стабільне положення та викликати швидку допомогу.

Працівники муніципальної інспекції «Добродій» в Івано-Франківську приблизно 15 разів за останні 3 тижні викликали швидку допомогу для людей, яким на вулиці стало погано через спеку. Найчастіше — це люди 30-50 років, каже начальник відділу громадського порядку інспекції Андрій Кабанов.

«Буває таке, що люди самі звертаються. Зараз збільшилася кількість нападів епілепсії у спеку. Буває, що перехожі звертаються і кажуть, що там людині погано. Буває, що просто під час патрулювання інспектори виявляють особу на лавці або на землі», — каже Андрій Кабанов.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.