Люди

Водоканал перейде на погодинну подачу води, якщо франківці не погасять борги

Google+PinterestLinkedInTumblr
У серпні іванофранківці втричі менше оплачують тарифи за водопостачання. Івано-Франківськводоекотехпром може не вистачити коштів для розрахунків за електроенергію, і підприємство змушене буде перейти на погодинний графік подачі води.

Про це повідомляє речник КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Володимир Шпег.

Він зазначає, що клієнтська заборгованість у серпні зросла до великих розмірів. Проплати зменшились утричі.

Ці гроші потрібні підприємству для оплати електроенергії, без якої неможлива подача води в будинки.

«Можливо, когось зараз немає в місті, на відпочинку, але є можливість оплати через Приват24, зробіть це, будь ласка. Просимо проявити громадянську позицію, бути свідомими мешканцями нашого міста і погасити той борг, який зараз є між вами і нашим підприємством», – пише Шпег.

У водоканалі зазначають, що якщо у них виникне заборгованість перед Прикарпаттяобленерго, то підприємство змушене буде перейти на погодинну подачу води.

«На сьогоднішній день заборгованості перед енергетичною компанією у підприємства немає, ми своєчасно стараємося погасити все це, але недоотримання ваших коштів впливає також і на саме підприємство. Це можливість більше розвивати підприємство, закупляти нове обладнання і не тільки. Зараз усі кошти спрямовані на те, щоб не було заборгованості перед енергетичною компанією», – повідомляє Володимир Шпег.

За його словами, збільшення ціни на електричну енергію призвело до великих перевитрат підприємством, за цей рік уже на вісім мільйонів. Ці витрати не були включені в тариф, який оплачують франківці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.