Люди

Військові з Франківська просять домогти з ремонтом камазу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Військовий з Франківська Ярослав Вакалюк звернувся в соцмережах з проханням допомогти з ремонтом камазу, пише Репортер.

Не так давно ми по лендлізу отримали від уже хороших рускіх салдат певну кількість камазів. В моєму підрозділі вони вже виконують дуже і дуже багато корисної роботи. Але залишилось одне гидке каченя: камаз з пошкодженим двигуном, який потребує капітального ремонту двигуна.

Ця операція доволі коштовна (вже тільки на новий колінвал витратили 32 тис грн). Загальну вартість ремонту оцінюють в 130 тис грн. Але в цю вартість входять розхідні матеріали (фільтри, ремені тощо) на всі мої камази, а також заміна лобового скла на всіх цих машинах (абсолютно в кожній скло було постріляне або пошкоджене осколками).

Наразі абсолютно повністю фінансовою стороною ремонту займаються Olena Pshenychna та Sergii Pshenychniy. Вони і організовують цей збір коштів.

Сергій та Олена давно допомагають нашому підрозділу. Через терміновість нашого ремонту навіть пішли на ризик перекинути кошти з інших проектів, щоб вже докупити запчастини до техніки. Тому дуже сподіваюся на вашу допомогу, щоб закрити це питання і вони змогли повністю відзвітуватися за всі кошти по всіх проектах.

Реквізити для донату:

Банка на монобанку:

https://send.monobank.ua/jar/7UHMT2Ttez

Приват: 5168 7453 2111 8975

Пшенична Олена Олександрівна

Читайте: За минулу добу Сили оборони відбили атаки в районах 16 населених пунктів

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.