Люди

Відтепер кожен абітурієнт зможе відстежити свої шанси на вступ до обраного вишу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Свій рейтинг та шанси вступу до обраного вишу абітурієнти можуть відстежити у системі “Конкурс”, а після закінчення прийняття заяв там також з’явиться інформація про зарахування.

«На сайті www.vstup.info почала працювати система “Конкурс”. З її допомогою можна переглянути перелік вступників, які подали заяви в певний виш на певну спеціальність, їхні конкурсні бали та пріоритетність заяв. Таким чином абітурієнт може відслідкувати свій рейтинг серед інших вступників та шанс на вступ до обраних ВНЗ», – йдеться у повідомленні прес-служби Міносвіти України.

Як пояснили у Міносвіти, система відображає загальну кількість поданих заяв, ліцензійний обсяг прийому, обсяг державного замовлення, конкурс на держзамовлення та загальний конкурс. Також показаний розподіл заяв за пріоритетами та за конкурсним балом. Інформація відфільтровується за регіоном, навчальним закладом, формою навчання, кваліфікаційним рівнем та спеціальністю (спеціалізацією, освітньою програмою).

Після закінчення прийняття заяв – їх подання через електронні кабінети триватиме до 18 години 26 липня, у системі також з’явиться інформація про зарахування.

За інформацією ДП «Інфоресурс», станом на ранок 18 липня створено 141тис. 586 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 707,123 тис. заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 455,375 тис. заяв.

У Міносвіти нагадали: якщо вступник має проблеми з реєстрацією електронного кабінету або поданням заяв, йому необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації за номерами (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63 або надіслати повідомлення на адреси: [email protected] та/або [email protected]

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.