Люди

Від чого Cтоматидин: призначення, дія, як застосовувати?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стоматидин є комплексним лікарським препаратом, що призначається лікарем у разі присутності інфекцій у ротовій порожнині чи горлі.

Від чого Cтоматидин: призначення, дія, як застосовувати?

Завдяки його м’якій та водночас потужній дії пацієнт швидко відчуває, яку дію чинить препарат. Адже за допомогою цього засобу легко досягнути місцевого знеболювального, дезодоруючого, антисептичного та протизапального ефекту. До речі, Стоматидин підходить як для дітей, так і для дорослих, на що вказують позитивні відгуки пацієнтів різного віку на форумах, у лікарських застосунках та на https://stomatidine.com.ua/ – офіційному сайті компанії.

Тож у цій статті розповімо коротку інформацію про Стоматидин, у разі яких захворювань препарат допоможе найкраще та як правильно його застосовувати

Призначення та показання до застосування

Зазвичай ЛОР-лікарі, терапевти та інші спеціалісти вузького профілю рекомендують застосовувати препарат у разі таких випадків:

  • для зупинення запальних процесів та болю в горлі у разі діагностування розвитку інфекцій ротової порожнини, тонзиліту, ангіни, фарингіту;
  • щоб припинити процес розмноження патологічних грибів типу Candida. Наприклад, у разі підтвердження діагнозу кандидоз ротоглотки у дорослих та дітей;
  • для лікування локальних патологічних станів за рекомендаціями стоматолога – при гінгівіті чи стоматиті;
  • як дезінфекційний засіб до та після проведення стоматологічних та хірургічних маніпуляцій;
  • як домашній засіб для щоденної ретельної гігієни порожнини рота.

Перед початком лікування обов’язково проконсультуйтесь зі спеціалістом та дотримуйтесь рекомендацій виробника, адже Стоматидин має кілька протипоказань до застосування. Засіб не слід додавати до списку препаратів для лікування у разі підвищеної чутливості до допоміжних компонентів та діючої речовини – гексетидину. Також засіб протипоказаний дітям до 6 років, вагітним та годуючим мамам. Для цієї категорії пацієнтів розчин може застосовуватися тільки як виключення у разі гострої необхідності, але лише за рекомендацією кваліфікованого спеціаліста.

Як правильно застосовувати Стоматидин?

Єдиний правильний спосіб застосування препарату – полоскання. Процедуру виконати надпросто: візьміть 15 мл 0,1% розчину засобу (1 столова ложка) та прополощіть горло чи ротову порожнину протягом 30 секунд. Виконуйте такі маніпуляції двічі-тричі на добу після прийому їжі. Не ковтайте засіб – це може бути небезпечно для здоров’я. У разі використання дітьми потрібен постійний контроль дорослого від першої до останньої хвилини процедури.

Більш детальну інформацію про засіб ви знайдете на офіційному сайті та в інструкції.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.