Люди Світ

Вчителька, яка побила школярку на Франківщині, вибачилася – батько забирає заяву

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 25 березня, у школу села Делієве Галицького району приїхала Уляна Комарницька. Це та вчителька, яка після баскетбольного турніру у Задністрянську побила 15-річну Ольгу Дем’яній. Виявилось, педагог не набагато старша за потерпілу – їй 19 років. Комарницька родом з Бурштина і вже рік працює вчителем фізкультури у школі села Насташине. Вчителька таки вибачилась перед дівчинкою, яку побила.

aid2030266-728px-Fight-(Girls)-Step-6-Version-3

Нагадаємо, у понеділок, 21 березня, у селищі Задністрянську відбувся турнір з баскетболу між школами району. Третє місце посіла команда із села Делієве, в якій і грає Ольга Дем’яній з села Лани. Дівчинці вдалися кілька кидків, тож була задоволена своєю грою. Тим більше, що команда перемогла суперників із села Насташине, які звикли бути першими. Але радість спортивному досягненню для Олі тривала недовго – у роздягалку увірвалася вчителька та накинулася на неї з кулаками.

До теми. На Франківщині вчителька побила школярку – через конфлікт на турнірі з баскетболу

В Уляни Комарницької, каже батько потерпілої Петро Дем’яній, ніяких синців немає, а те, що у соцмережах пишуть, що Оля спровокувала конфлікт – неправда.

«Зараз пишуть різне, що винна моя донька. Але це пишуть лише ті, хто зі школи Насташиного і захищає ту вчительку. Усі свідки на боці Олі, – запевняє батько школярки. – А на тій вчительці – ні подряпини».

Те, що Комарницька била школярку, на власні очі бачив інший вчитель.

«Я забіг і побачив її, я то знав, що вона вчителька, – каже Роман Галюк, вчитель фізкультури села Делієве, який і возив команду потерпілої на турнір. – Вона тримала за волосся Олю Дем’яній і давала їй коліном… Я її відтягнув від дитини і став пояснювати про неприпустимість таких дій».

«Оля перші два дні нікому й не казала про цей випадок. Ми давали їй знеболююче, бо дуже нирки боліли. У середу їй зателефонувала директор школи села Делієве, бо вчитель фізкультури про все розповів. Тоді донька розказала у школі, як все було», – пояснив батько.

Потерпілу дівчинку водили до лікарів – ті підтвердили, що у неї є тілесні ушкодження.

«Лікарі сказали, що у Олі забої м’яких частин тіла, нирки не пошкоджені. Зараз її ще болить спина. Звичайно, у дитини шок», – говорить батько.

Він також розповів, що вчора у село приїжджало телебачення, але вчителька говорити з журналістами відмовилась.

«У неї не було ніякого розкаяння, вона просто пробіглась перед камерою, посміхаючись, – каже Петро Дем’яній. – Якби був струс мозку чи щось серйозне, ми б не пробачили. А так досить того, що її звільнили, бо їй не місце у школі».

-IWDcsrzmZk
У соцмережі Комарницька розмістила фото: минулого року закінчила Івано-Франківський коледж фізичного виховання.

Батько пояснив, що заяву в поліцію вже написали, але планують її забрати.

«Бабуся цієї вчительки вчора ввечері зателефонувала і дуже просила забрати заяву. Вона сказала, що Уляна – сирота, просила не псувати їй життя, – каже Петро Дем’яній. – Нам сказали, що цю вчительку вже звільнили. Ми заберемо заяву з поліції. Але робимо це тільки через бабусю, бо вона дуже просила».

Зараз дівчинка почувається краще, її підтримують у школі. А головне – вчителька, яка її побила, таки вибачилась.

«Комарницька приїхала сьогодні у школу і попросила пробачення переді мною та вчителями. Сказала, що була неправа, – каже потерпіла Оля Дем’яній. – Ми говорили з нею в кабінеті директора. Потім на коридорі зійшлися діти, які були свідками бійки. Вона вибачилася і перед ними. У школі мене дуже підтримують зараз, всі вчителі на моєму боці. Мені навіть писали діти зі школи Насташиного у соцмережі, питали, як я».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні