Люди

В обласній дитячій лікарні приймає американський офтальмолог Пол Рунге

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пол Рунге спеціалізується на патології сітківки, в тому числі новонароджених. Уже 38 років він лікує хвороби сітківки лазерним методом. З початку повномаштабного вторгнення лікар приїжджає та волонтерить в українських госпіталях, повідомляють в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні (ОДКЛ).

ОДКЛ Пол Рунге новини Івано-Франківська_1

Пол Рунге відвідував наш заклад уже 5 разів. Під час візитів проводив консультації дітей із вадами зору у різних відділеннях обласної дитячої клінічної лікарні та амбулаторно, також брав участь в хірургічному лікуванні передчасно народжених дітей, – йдеться у повідомленні. – Окрім лікувальної допомоги, американський лікар веде перемовини щодо передачі новітнього лазеру нашому закладу охорони здоров‘я.

Йдеться про офтальмологічний лазер NorLase. Його хвилі специфічного зеленого кольору є золотим стандартом лікування ретинопатій передчасно народжених дітей у світі.

Читайте: В Україні три дні литимуть дощі, а у Карпатах очікуються морози

У нашому закладі лікар-офтальмолог Тетяна Гаврилишин виконує такі операції від 2020 року. Новий лазер стане єдиним апаратом найвищого класу в Україні. І ми зможемо надавати медичну допомогу світового рівня найменшим українцям, – зауважують в ОДКЛ.

ОДКЛ Пол Рунге новини Івано-Франківська_2

Американський лікар планує й подальші візити. Тому наразі в лікарні відкрили попередній запис для дітей з вадами зору, які б хотіли отримати безоплатну консультацію американського спеціаліста.

Для запису треба заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3mfAfzS

Читайте: Франківські депутати виступили проти законопроекту «Про інститут реєстрованих партнерств»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.