Політика

Франківські депутати виступили проти законопроекту «Про інститут реєстрованих партнерств»

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 7 квітня, депутати Івано-Франківської міської ради проголосували за звернення щодо недопущення ухвалення законопроєкт № 9103 від 13.03.2023 «Про інститут реєстрованих партнерств».

Депутати невдоволені законопроєктом, який пропонує прирівняти реєстровані партнерства до шлюбу, називаючи їх «сімейним союзом» та змінюючи чинні норми Сімейного кодексу України.

Зараз перед основами традиційних сімейних цінностей постають нові виклики. Вони приховано чи відкрито намагаються протистояти стійкому фундаменту українських національних традицій, світогляду і культури. Спроби зруйнувати інститут сім’ї, активна пропаганда нетрадиційних поглядів, зміна орієнтирів щодо норм суспільної моралі – все це стає загрозою для українських родин. Окрім того, ми бачимо щоразу чіткіше протиставлення традиційних сімейних і європейських цінностей, що є нічим іншим, як цинічною підміною понять і спланованою атакою на європейський вибір нашого народу, – йдеться у зверненні, яке зачитав депутат від ВО «Свобода» Ярослав Дубас.

За його словами, легалізація одностатевих реєстрованих партнерств не сприятиме подоланню демографічної кризи, через природну неспроможність одностатевих пар до народження дітей. Та й взагалі загрожуватиме здійсненню адекватної демографічної політики в час війни української нації проти московського окупанта.

Ми вважаємо, що не варто йти в ногу з псевдоліберальними, на нашу думку, поглядами та ідеями, а насамперед, враховувати національні інтереси держави, – додав Дубас.

Депутати вважають, що законопроєкт «Про інститут реєстрованих партнерств» є загрозою для морального і психічного здоров’я дітей та їхнього права на виховання в сім’ї, як конституційно закладеного союзу чоловіка та жінки. Також документ є загрозою для національної безпеки України та захисту її національних інтересів.

Ярослав Дубас став людиною тижня за версією «Репортера»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.