Люди Світ

В Івано-Франківську програмісти запустили онлайн-карту покемонів

Google+PinterestLinkedInTumblr

ІТ-фахівці з Івано-Франківська вперше в Україні розробили інтерактивну карту покемонів у місті.

Уже два дні працювала beta-версія карти, а від сьогодні карат працює вже у звичному режимі. Над розробкою додатку працювала команда програмістів з Івано-Франківська. Про це “Репортеру” розповів один з розробників Андрій Балій.

“Ми побачили величезний інтерес до гри “Pokemon go” серед українців, – каже Андрій. – Спочатку хотіли зробити карту для Києва, але вирішили, що раз ми з Івано-Франківська, то й карту зробимо спочатку для нашого міста”.

На інтерактивній карті, яку розробили фахівці, видно локації покемонів з популярної гри. Якщо навести на нього курсором мишки, то можна отримати дані про покемона – його ім`я та скільки ще часу він там буде. Також карта може прокласти найоптимальніший маршрут – від вашого місцезнаходження.

“Коли час покемона вичерпується, він зникає з карти, – додає Андрій Балій. – Карта автоматично оновлюється щопівгодини, але рекомендуємо час від часу вручну оновлювати браузер”.

Якщо мешканці Івано-Франківської області зацікавляться картою, то розробники можуть зробити схожий проект і для інших міст області. Наприклад, для Коломиї чи Калуша. Крім того, онлайн-карта доступна і для перегляду на мобільному пристрої.

Перегялнути карту покемонів Івано-Франківська можна за цим посиланням.

12

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.