Люди

В Івано-Франківську працює безкоштовне кафе для переселенців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську за фінансової підтримки єврейського проєкта LifeChanger працює безкоштовне кафе для внутрішніх переселенців, які постраждали під час війни в Україні.  

Автором ідеї є директор  єврейської релігійної громади в Івано-Франківському регіоні Ігор Пельман, який вже понад 20 років очолює цю посаду, пише Репортер.

новини Івано-Франківськ кафе

Ідея волонтерськго кафе з’явилася в мене з перших же днів війни. Коли переселенці почали прибувати до нашого міста, брали продуктові набори зі сльозами на очах. Ми вирішили, що потрібно допомагати цим людям, – сказав він.

Щодня з понеділка по п’ятницю кафе відвідують 260 людей. Вони обідають гарячими та смачними стравами: супами, другим, салатами, випічкою та напоями. Щоп’ятниці представники єврейської громади також можуть отримати хали.

Для того, щоб нагодувати усіх бажаючих, волонтери-кухарі кожного дня з самого ранку готують близько 120 літрів перших страв та 70 кілограмів гарнірів. Для людей з хворобами шлунково-кишечного тракту передбачене дієтичне меню. А стареньким та людям з обмеженими можливостями їжу привозять прямо додому.

Відвідувачі можуть не тільки поїсти у волонтерському кафе, а й отримати безкоштовну юридичну консультацію, або полегшити серце під час розмови з психологом-волонтером.

Волонтерське кафе працює з 12:00 до 14:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 17.

ДОВІДКА:

LifeChanger – єврейський проєкт всебічної підтримки населення України, яке опинилося у складних обставинах. Він започаткований у 2015 році. Щотижня його працівники рятують близько 7500 українців з 35 різних населених пунктів, надаючи їм продуктові набори, медикаменти, продовольчі сертифікати, гарячі обіди та дитяче харчування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.