Люди Фото

В Івано-Франківську освятили прапори для бійців АТО

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 4 липня, у Кафедральному соборі Святого Воскресіння в Івано-Франківську відбулося освячення й відправлення в зону АТО державних прапорів України та прапорів УПА. Дійство пройшло у рамках обласної естафети «Воскресне волі дух і наша слава».

«Ми повинні підтримати наших побратимів, – сказав голова обласної громадської організації “Воїни АТО” Роман Парцей. – Прошу всіх не забувати хлопців, які воюють, їм потрібна наша допомога. Війна не закінчилася».

Освячені прапори відправлять у вісім населених пунктів Донецької та Луганської областей. Відтак перебуватимуть вони там протягом 10 днів.

“Маємо дві місії, – повідомив голова спілки добровольців АТО Прикарпаття Василь Андріїв. – Одна просвітницька, спільно із ОДА, а друга – підкріплення позицій на Авдіівській промзоні та Пісках”.

Для підйому бойового духу разом з представниками міської асоціації бійців АТО на фронт поїдуть творчі колективи, відбудуться концерти гурту «Будьмо», виступи калуського театру гумору і сатири «Кум».

«Суть акції – підняти бойовий дух, підтримати наших військовослужбовців і показати цивільному населенню Донеччини та Луганщини, що Україна єдина і непереможна», – говорить Володимир Федорак, начальник управління культури Івано-Франківської ОДА.

Після повернення з Донбасу прапори передадуть до музею історії села та визвольних змагань імені Романа Шухевича села Тишківці Городенківського району.

Фото: Василь Андріїв

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.