Відео Люди Світ

В Івано-Франківську лікар-реаніматолог напився на чергуванні (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За 2015 рік франківчанка Ольга Польова втретє потрапляє із своїм чотирирічним сином Юлієм у дитячу міську клінічну лікарню. Діагноз один і той самий – пневмонія. Проте цього разу вони натрапили на п’яного лікаря. Жінка викликала правоохоронців, пише ГК.

IMG_1431-800x600[1]

Як розповідає молода матір, вчора 7 вересня, приблизно о 19 годині сина оглянув черговий лікар. Оскільки дитина була дуже млява, і в нього посиніли губи, то до хлопчика закликали лікаря з реанімації Юрія Ципочки, щоб той послухав, чи дійсно є пневмонія.

«Як він тільки зайшов, то я почула сильний запах алкоголю, – розповідає Ольга Польова. – Він пішов, а нам повідомили, що треба дитину переводять в реанімацію. Дитина своїми ногами дійшла до реанімації, її забрали і сказали, що ми мусимо чекати листочка з призначенням під кабінетом».

Жінка прочекала понад годину. Після цього вона з чоловіком пішли вимагати показати їм сина, щоб пересвідчитися чи з ним усе гаразд. До них вийшов реаніматолог, який намагався пояснити батькам призначення. Проте вони не змогли з ним порозумітися, тому що він не розумів, що вони у нього питають.

Врешті батьки перевели дитину у відділ, Юлію зробили рентген та призначили лікування. Але батьки вирішили це просто так не залишити. Відтак викликали міліцію.

«Ми побачили, що нам лікаря не міняють, нічого не пояснюють, і зрештою ми не впевнені у тому призначенні, який зробив п’яний лікар, – продовжує Ольга Польова, – тому ми викликали міліцію, щоб вони пересвідчилися. Можливо, нам здалося, що лікар п’яний».

Правоохоронці забрали лікаря на медичне обстеження. І дуже скоро встановили, що у Юрія Цибочка показник склав… 1,47 проміле алкоголю в крові, що означає середню ступінь сп’яніння.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.