Люди

В центрі Франківська відбувся пікет в підтримку затриманих у Рівному студентів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківські активісти вирішили не обмежуватися підтримкою затриманих студентів лише постами в Facebook і провели  акцію солідарності #Ямаюправонапротест на Вічевому Майдані.

Серед учасників імпровізованого пікету виявились студенти різних прикарпатських ВУЗів, які побачили повідомлення в інтернеті. Долучались до «акції солідарності» і випадкові перехожі.

“Ми вийшли на підтримку активістів в Рівному. Для нас важливо цим донести, що люди мають право на свою думку. Вона може не подобатись президенту, депутатам. Але я маю право вийти і сказати свою думку”, – пояснила сенс акції активістка Наталія Сербин.

Нагадаємо, що 25 травня жителі Рівного – 20-річний хлопець і 16-річна дівчина – вийшли на вулицю міста з плакатами “Імпічмент президенту” і “Не кумівство, а по-братськи”.  Пікетувальників затримала поліція. У поліції повідомили, що мітингувальники не подали заздалегідь відповідної заявки.

Головним аргументом людей, що вийшли сьогодні на підтримку затриманих рівненчан було бажання, щоб  Україна не скотилась до рівня Білорусії чи Росії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.