Люди

Усі тонкощі установки телевізора

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стінове кріплення для ж/к телевізора.

Через відсутність в конструкції кінескопа, сучасний телевізор можна встановити на стіні. Для цього існують різні стінові консольні системи, в результаті чого, телевізор може бути розміщений як стаціонарно, так і мати регулювання в декількох положеннях. Тому для початку необхідно вибрати відповідний стіновий кронштейн. Далі вже переходимо до установки наявного кріплення, грунтуючись на таких основних правилах монтажу.

  1. Позиціонування.

Визначте місце для установки пристрою. При цьому необхідно враховувати тип кронштейна. Якщо кріплення не має рухомих сполук в конструкції, то проблем не виникне. А от у випадку регульованого кронштейна, необхідно врахувати всі прилеглі об’єкти, які можуть виявитися на шляху телевізора під час регулювання положення в просторі.

  1. Визначення правильної висоти.

В першу чергу, вибір висоти залежить від особистих переваг кожного. Як правило, нижній край корпусу ТВ повинен знаходитися на висоті не менше 50 см від рівня підлоги. Добре взяти шматок картону, Який буде відповідати габаритам телевізора. Тоді можна легко визначити майбутнє місце для установки. Після визначення правильного положення ви можете приступить до установки ТВ на обраної висоті.

  1. Відповідний кронштейн.

Купуйте тільки ті кронштейни, які відповідать розміром і вагою вашому пристрою. Всю необхідну інформацію можна знайти в технічній документації телевізора. Надійно зафіксувати консольну конструкцію допоможуть якісні дюбелі і гвинти. Важливо задіяти всі кріпильні отвори на кронштейні.

  1. Стандарт VESA.

Найпростішим способом вибрати правильний настінний кронштейн, є використання загальноприйнятого стандарту. Для цього необхідно виміряти відстань між отворами для гвинтів на задній панелі телевізора. Керуючись отриманими даними, вибираємо відповідний кронштейн.

  1. Приховання кабелів.

Крім кабелю живлення і антенного шнура, можна використовувати інші кабелі для підключення інших пристроїв, наприклад, DVD-плеєри, ігрові консолі, супутникові тюнери або цифрові телеприставки. Додаткові пристрої часто розташовані в підлоговій шафі, так що знайдіть оптимальний маршрут для кабелів до телевізора. Наприклад, вони можуть бути елегантно прокладені і приховані в кабельному каналі. Кронштейн з полицею для обладнання також містить дану опцію.

  1. Важлива інформація.

Перед тим, як просвердлити отвори в стіні, переконайтеся, що в обраного місці немає водопровідних, газових або електричних кабелів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.