Люди

Учні Київщини, Херсонщини та Івано-Франківщини спільно збирають гроші на шкільний проєкт і потребують підтримки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рамках проєкту ConnectED  учні 9-11 класів Боярського академічного ліцею «Гармонія», Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Надвірнянської загальноосвітньої школи I-III ст. №1 запустили власну ініціативу  на краудфандинговій платформі GoFundEd.

Школярі об’єднали Північ, Південь та Захід України для того, щоб спільними зусиллями створити креативний медіапростір «Концепторія».

Учні працювали в тематиці «Креативні простори: де і як творити сенси». Основна ідея їхнього проєкту полягає у створенні шкільної телестудії та шкільного телеканалу у YouTube, який регулярно буде наповнюватись новими випусками цікавих телепередач. Проєкт орієнтований на учнів шкіл, котрі прагнуть саморозвитку та самореалізації у сфері медіа. Адже ведучими шкільного телеканалу і глядачами будуть саме вони. Окрім цього, телестудія також стане навчальним майданчиком для проведення уроків громадянської освіти та медіаграмотності.
Познайомитися з юними операторами, ведучими та журналістами можна за лінком: https://youtu.be/ieAoclgjZuw
 
Підтримати проєкт, аби українські школярі могли створювати власний унікальний контент можна за посиланням: https://gof.org.ua/campaigns/konczeptoriya/
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.