Люди

Учасників АТО безкоштовно навчатимуть на IT-курсах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Система підготовки IT-професіоналів “Brain Academy” започатковує проект, спрямований на допомогу людям, які постраждали в ході бойових дій на сході України. Учасникам бойових дій та переселенцям нададуть можливість пройти навчання та отримати високооплачувану роботу в найперспективніший галузі — ІТ, пише УП.

murotvorci[1]

Підготовка IT-фахівців буде проводитися сертифікованими інструкторами Brain Academy за спеціальностями — тестування ПО і розробник програмного забезпечення (Java, Frontend, C #). У ході навчання слухачі отримають міжнародні сертифікати.

Проект “IT Future” проходить за участю Державної служби зайнятості та провідних IT-компаній. Також проект вже підтримали благодійні фонди та волонтерські організації, які працюють з військовослужбовцями із зони АТО.

У рамках проекту “IT Future” планується підготувати до 1000 IT-фахівців протягом 12 місяців.

Реєстрація та проведення анкетування потенційних учасників стартує 10 вересня – 12 жовтня.

Зареєструватися на курси можна тут >>>

Як відомо, це не перший проект фонду, спрямований на підтримку учасників АТО і переселенців. Вони вже відкрили “Coding for Future”, який навчатиме основам тестування програмного забезпечення.

Ще раніше, організація створила інформаційний портал, що пояснює суть і переваги IT-професій, а також розповідає про те, як на сьогоднішній день можна стати айтішником.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.