Система підготовки IT-професіоналів “Brain Academy” започатковує проект, спрямований на допомогу людям, які постраждали в ході бойових дій на сході України. Учасникам бойових дій та переселенцям нададуть можливість пройти навчання та отримати високооплачувану роботу в найперспективніший галузі — ІТ, пише УП.
Підготовка IT-фахівців буде проводитися сертифікованими інструкторами Brain Academy за спеціальностями — тестування ПО і розробник програмного забезпечення (Java, Frontend, C #). У ході навчання слухачі отримають міжнародні сертифікати.
Проект “IT Future” проходить за участю Державної служби зайнятості та провідних IT-компаній. Також проект вже підтримали благодійні фонди та волонтерські організації, які працюють з військовослужбовцями із зони АТО.
У рамках проекту “IT Future” планується підготувати до 1000 IT-фахівців протягом 12 місяців.
Реєстрація та проведення анкетування потенційних учасників стартує 10 вересня – 12 жовтня.
Зареєструватися на курси можна тут >>>
Як відомо, це не перший проект фонду, спрямований на підтримку учасників АТО і переселенців. Вони вже відкрили “Coding for Future”, який навчатиме основам тестування програмного забезпечення.
Ще раніше, організація створила інформаційний портал, що пояснює суть і переваги IT-професій, а також розповідає про те, як на сьогоднішній день можна стати айтішником.
Comments are closed.