Люди Фото

У вчорашній зливі найбільше постраждала Косівщина – підтоплено більше сотні господарств

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 6 червня, в період з 12:00 до 17:00 на території Косівського, Коломийського та Тлумацького районів Івано-Франківської області спостерігались грози, сильний дощ, місцями град.

Підтоплено дворогосподарства, житлові будівлі громадян та сільськогосподарських угідь у 8 населених пунктах на території трьох адміністративних районів області (Косів та селах Вербовець,  Стопчатів, Смодна,  Пістинь Косівського району;  селах Велика Кам’янка та Турка Коломийського району; селах  Діброва Тлумацького району), інформує Управління ДСНС в області.

За попередньою інформацією, в Косові підтоплено орієнтовно 10 господарств, пошкоджено дорожнє полотно.

У селі Смодна Косівського району підтоплено близько 25 господарств, в селі Вербовець Косівського р-ну підтоплено біля 100 господарств, зруйновано три автомобільні переїзди на присілках Гордаків, Кічера, Гавриле, пошкоджено дорожнє покриття на кількох вулицях.

Станом на 19:00 підрозділами Управління ДСНС в області спільно з комунальними організаціями здійснено 10 виїздів для надання допомоги населенню по відкачуванню (відведенню) води, евакуйовано одну особу з підтопленого житлового будинку у селі Турка Коломийського району.
До проведення робіт залучено 10 одиниць техніки та 26 чоловік, в т.ч. від У ДСНС в області 9 одиниць техніки, 9 мотопомп, 25 чоловік особового складу.

В постраждалих районах працюють групи з числа представників органів місцевого самоврядування для визначення обсягів негативних наслідків негоди. Опади на даний час припинились, вода здебільшого самостійно сходить з підтоплених територій. Ситуація перебуває на постійному контролі Управління ДСНС в області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.