Люди

У Тлумацькій громаді відкрито STEM-центр прикладної освіти для молоді

Google+PinterestLinkedInTumblr
Днями в приміщенні Тлумацького ліцею №2 міським головою Ігорем Петруком і автором та керівником проекту Василем Гузієм було відкрито STEM Центр прикладної освіти для молоді.

Центр відчинить свої двері для молоді, що цікавиться наукою та готова експериментувати, застосовуючи нестандартний підхід для розробки дієвих інноваційних рішень. Окрім того, центр покликаний створити інноваційне середовище для підвищення професійної кваліфікації трудових ресурсів, які будуть активно застосовувати принципи STEAM-освіти у своїй роботі, йдеться на сайті Тлумацької міськради. пише Репортер.

Центр стане унікальним осередком для молоді, що цікавиться технологічними інноваціями, а також забезпечить підвищення професійної кваліфікації трудових ресурсів громади.

Центр STEAM-освіти оснащений меблями та сучасним обладнанням для занять із програмування, робототехніки, 3D-моделювання тощо.

Відкриття STEM Центру в Тлумачі стало можливим завдяки реалізації чергового проекту в рамках співпраці Тлумацької громади із програмою «Децентралізація приносить хороші результати та ефективність «DOBRE»».

Загальна вартість проекту становить більше мільйона гривень. Внесок партнера Програми «DOBRE» становив 750,000 тис. грн., внесок місцевого бюджету становив 275,000 тис.грн. Внаслідок реалізації даного проекту  в Тлумацькій громаді створено  сучасний, мульфункціональний STEM-центр неформальної, прикладної освіти в громаді, для профорієнтації та розвитку трудових ресурсів, який слугуватиме також повноцінним сучасним комп’ютерним класом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.