Люди Соціум Фото

У Снятинському районі небайдужі врятували з прив‘язі замордовану собаку – їй шукають нового господаря

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Небайдужа жителька с. Устя Снятинського району розмістила у спільноті “Типовий Снятин” прохання допомогти знесиленій, замореній голодом собаці.

Поліціянти разом із мешканцем Снятина Володимиром Гринюком.врятували з прив‘язі замордовану собаку – їй шукають нового господаря.

“Відреагувавши на пост, я був шокований крайнім цинізмом молодої господарки. Знесилена, мила собачка, виляла хвостиком і дружньо реагувала на нас, на якій майже не було нічого, окрім кісток і шкіри. Прив’язана на ланці, лежала просто посеред подвір’я в кучі екскриментів, трусилась від холоду, оскільки поблизу, нічого окрім холодного асфальту чи бетону під нею та навколо, де вона могла б лягти – не було. З боку знаходилась кастрюля без їжі і краплі води”, – Володимир Гринюк.

Працівники поліції склали протокол. За їх словами, справа буде розглядатись в суді. Собаку вилучили під письмове зобов’зання Володимира Гринюка, що він відвезе її в МКП “Стерелізаційний центр” в Чернівцях. Наразі собака отримує кваліфіковану допомогу ветеринарів.

“Після реабілітації, стерилізації, та вакцинації, яка буде тривати 10-20 діб, вона буде готова поселитись в нову сім’ю. Оскільки це не притулок, а стерилізаційний центр, довше ніж на зазначений термін, залишитись там не зможе. Бажаючих отримати вірного охоронця, та надзвичайно милу і добру собаку, прошу писати в коментарях, або безпосередньо мені”, – звертається Гринюк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.