Люди

У Рожнятові відкрили оновлений інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківщина продовжує роботу щодо розвитку інклюзивної освіти. Після капітального ремонту у селищі Рожнятів вчора відкрили інклюзивно-ресурсний центр.

Відкриття таких центрів на Прикарпатті стало можливим завдяки Меморандуму про долучення області до національного проекту Благодійного фонду Порошенка “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”, повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук під час урочистого відкриття інклюзивно-ресурсного центру відзначив важливість реформи, яку ініціювала Марина Порошенко.

“Реформа інклюзивної освіти, яка впроваджується і на Рожнятівщині, важлива та необхідна. Це свята справа, яку започаткувала держава. Вона має право на існування та повинна продовжуватися. Ми маємо сьогодні дбати про тих дітей та людей, які потребують цього. Впевнений, що Рожнятівський інклюзивно-ресурсний центр реалізує право дітей на рівний доступ до отримання якісних освітніх послуг”, – сказав очільник області.

Зазначимо, що інклюзивно-ресурсний центр у селищі Рожнятів оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, засобами корекції, меблями й комп’ютерною технікою. Всі діти отримують комплекс психолого-педагогічних послуг за місцем навчання за умови наявних корекційних педагогів або відвідують корекційно-розвиткові занняття, які проводять фахівці центру. Також передбачено кваліфікований супровід для дітей з особливими освітніми потребами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.