Люди

У ПНУ проведуть ярмарок на підтримку студентів-воїнів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Доки вони боронять країну, покій українців, їхні одногрупники тримають тил. Студенти Прикарпатського університету до Дня Незалежності проведуть благодійний ярмарок на підтримку воїнів.

Зібрати кошти хочуть для допомоги студентам вишу, які зараз на фронті, пише Репортер.

Ідея благодійного ярмарку у нас зародилася давно, але ми вирішили, що було б круто зробити цей ярмарок до Дня незалежності, – розповідає Вікторія Лялюк, т.в.о голови Студентського сенату. – Ми дізналися, що 53 студенти нашого університету зараз у лавах ЗСУ і потребують нашої допомоги. За кошти цього ярмарку ми плануємо купити для них амуніцію та необхідні речі.

Виставити на продаж планують як солодощі, так і різноманітні дрібнички, створені власноруч. Що принести, вже думає і другокурсниця Тетяна Чуйко. Каже ініціатива настільки сподобалась, що вирішила долучитися без вагань.

Вони зараз боронять наше мирне небо, щоб ми могли банально навіть посидіти, попити каву, тож їм треба допомогти, – говорить Тетяна. – Наші хлопці будуть займатися організаційними моментами, а дівчата – готувати випічку.

Ярмарок відбудеться 24 серпня з 10 ранку. Долучитися до нього запрошують усіх охочих. Адже кожна куплена цукерка здатна наблизити нас до перемоги.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: