Люди Фото

У палаці Потоцьких відкрилася виставка Великодніх яєць з картону (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 23 квітня, у Палаці Потоцьких відкрили виставку Великодніх яєць «Райця» Володимира Гарматюка.

Володимир Гарматюк – франківський журналіст, перекладач, фотограф. З 2014 року він створює вироби своїми руками. Тоді Володимир почав робити різдвяні зірки з картону. З часом почав робити писанки, пише «Репортер».

«Виставка почалася ще минулого року на Великдень, – розповідає автор виставки. – Тоді не вдалося знайти оригінальні яйця, бо більшість з них у людей. Тоді обмежилися тільки фотографіями. Тепер вдалося зібрати, позичити, у їхніх власників».

Спочатку майстер створює ескіз. Потім робить вироби з гофрованого картону, кольорового паперу. З часом у яйцях з’являлися нові елементи: дроти, колючки, металеві елементи. На одну роботу йде від кількох днів до місяця. Двох однакових писанок немає.

«Ідеї беруться звідки завгодно: кольори, орнаменти, – каже Володимир. – Природа багато ідей підкидає. Також наші традиційні писанки, космацькі. Музика, пісні, література, розмова з людиною».

Виставка триватиме приблизно два тижні. Завтра Володимир Гарматюк у палаці Потоцьких проведе майстер-клас о 12:00. Участь безкоштовна.

Авторка: Ольга Романська
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.