Люди

У Микитинцях відкрили пам’ятну дошку загиблому воїну Роману Сметані

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пам’ятну дошку Роману Сметані відкрили на фасаді ЦНАПу в Микитинцях.

Роман Сметана відважно боровся, щоб у нас було українське сьогодні. Він загинув 27 квітня 2022 року Героєм, виконуючи бойове завдання в місті Дергачі Харківської області, йдеться на сайті міського голови.

Роман Сметана

«Важко говорити про втрату рідної людини та батька наших дітей. Роман в дітях завжди виховував любов до України, рідної мови і повагу до людей. Він став символом міцності духу. Його найхарактерніша риса – самопожертва: він віддав своє життя, щоб врятувати тисячі інших. Вірю, що тепер він також захищає нас, але вже з неба. Любимо і сумуємо», – ділитися дружина Вікторія.

Роман брав участь в АТО, там отримав поранення, але продовжив боронити Україну в московсько-українській війні в складі зведеного полку «Сафарі».

«27 квітня – це наш з хлопцями другий день народження. Бо в таке пекло попасти та з нього вийти – це дуже важко. На жаль, Герой Роман Сметана з нього вибратись не зміг. Я хочу подякувати батьками, дружині, рідним і близьким, що виховали такого достойного сина Українського народу. Звертаюсь до всіх! Пам’ятаймо його, бо лише так він буде жити вічно!», – розповідає про побратима командир роти «Сафарі» Андрій Вертипорох.

Три роки Роман працював на посаді заступника сільського голови в селі Микитинці.

Син, чоловік, батько, побратим Роман Сметана назавжди залишиться в пам‘яті усіх, хто мав честь його знати, відважним борцем за справедливість і свободу України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.