Люди

У містечко «Центральне» завітав святий Миколай (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 20 грудня, відома у Франківську будівельна компанія «Спілка забудівників» організувала дитяче свято в містечку «Центральне».

Понад 100 дітей, біля новорічної ялинки, отримали подарунки від святого Миколая, пише «Репортер».

На свято запросили вихованців мережі навчальних закладів «Вулик» та учнів молодших класів школи №21. Ялинку встановили на другому рівні центрального паркінгу, який обслуговуватиме торгово-розважальний центр мікрорайону.

Керівниця мережі дитячих закладів «Вулик» Наталя Пересадько розповідає, що в їхніх дитсадках виховуються діти від двох до шести років.

«Завдяки нашим меценатам – «Спілці забудівників» – ми купили для дітей книжечки про листи до святого Миколая від «Видавництва Старого Лева» та карамельні льодяники. Подарунки, вручив святий Миколай», – каже Наталя Пересадько.

«Подарунків вистачило всім, – посміхається голова правління компанії «Спілка забудівників» Микола Филюк. – Святкового настрою додала новорічна ілюмінація. Наша компанія прагне зробити містечко «Центральне» більш привабливим для мешканців Івано-Франківська й жильців нашого мікрорайону».

Микола Филюк переконує, містечко «Центральне» – унікальне. Адже там дуже багато об’єктів соціальної сфери.

«Ми розпочали будівництво елітної школи з басейном, великим спортзалом. Ми робимо все, аби наші жителі почували себе комфортно», – каже голова правління.

Менеджер з продажів будівельної компанії «Спілка забудівників» Тарас Лутчин каже,  що такі акції будуть організовувати щороку.

«Оскільки будинки у містечку «Центральне» були здані в експлуатацію влітку цього року, то це перша дитяча акція на цьому об’єкті, – говорить Тарас Лутчин. – Але минулоріч таке ж свято ми проводили у житловому кварталі «Центральний», що на вулиці Мельника. Організовувати подібні дійства дуже приємно. Бо ці дітки наповнюють наше містечко радістю. Вони щасливі, а їхній сміх робить щасливими нас».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.