Люди

У Мінфіні назвали вартість річної підготовки школяра в Івано-Франківській області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На основі даних щодо фінансових, кількісних та якісних показників діяльності закладів загальної середньої освіти в 2019 році Мінфін підготував інтерактивний аналітичний інструмент (дашборд), що дозволяє побачити бюджетні видатки на загальну середню освіту як у цілому по країні, так і на рівні окремих шкіл.

В аналіз включена інформація виключно по денних закладах загальної середньої освіти комунальної власності. Дані були зібрані з усіх областей України та Києва (крім територій проведення ООС та тимчасово окупованих територій), інформує фінансове управління Івано-Франківської міськради.

Усього було отримано інформацію щодо 14,2 тис окремих закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються 3,9 млн учнів та працюють 438,5 тис учителів. Загальні видатки цих шкіл у 2019 році становлять 94,1 млрд грн. Середні витрати по країні на підготовку одного учня у 2019 році становили 23,1 тис грн на рік.

Аналіз, зокрема, показав, що в Івано-Франківській області середні витрати по області на підготовку одного учня в 2019 році склали 25 228 гривень на рік.

Ознайомитись з дешбордом можна за посиланням: https://www.mof.gov.ua/uk/the-reform-of-educa

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.