Люди

У Лисецькій та Косівській громадах працюватимуть мобільні бригади з вакцинації проти COVID-19

Google+PinterestLinkedInTumblr

У двох громадах Франківщини, Лисецькій та Косівській, працюватимуть мобільні бригади з вакцинації проти COVID-19.

Івано-Франківська область – одна із восьми областей, які доєдналися до пілотного міжнародного проєкту, що має на меті допомогти системі охорони здоров’я попереджати, виявляти та реагувати на різні загрози, пише Репортер з посиланням на ОДА.

громадах

Одним із напрямків проєкту є покращення доступу населення до вакцинації проти COVID-19 та інших інфекцій.

У рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» створені та працюють мобільні бригади з вакцинації.

Як повідомив регіональний координатор проєкту від громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» Сергій Василишин, в Івано-Франківській області для участі у ньому відібрані дві громади – Косівська та Лисецька.

Мобільні бригади виїздитимуть до сіл цих громад, щоб вакцинувати тих, хто досі відкладав імунізацію, не міг фізично дістатися до пункту вакцинації або не був достатньо мотивований для цього.

Медичні працівники, які входять до складу бригад, пройшли відповідне навчання з використання протиковідних вакцин та отримали необхідне обладнання.

Відповідно до затвердженого графіка, бригади виїжджають у села та селища обраних громад, вакцинують усіх охочих проти COVID-19 і. Якщо є така потреба і можливість, надають додаткові медичні послуги: вимірюють тиск, тестують на ВІЛ та гепатити, консультують тощо.

Окрім Івано-Франківської області, проєкт також реалізують в Київській, Одеській, Чернігівській, Чернівецькій, Вінницькій, Тернопільській, Житомирській областях.

Читайте: Лікарні Франківщини отримали 300 тис шприців та інші медичні вироби з Німеччини

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.