Люди Світ

У Крилосі вперше за сотні років будуть висвячувати єпископа

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З серпня, у рамках Всеукраїнської прощі до Крилоса Галицького району (Давній Галич) паломники матимуть можливість бачити процедуру висвячення єпископа.

DSC_1756

Отець Йосафат Мощич

За словами протисинкела єпархії УГКЦ отця Олега Каськіва, останній раз в Галичі висвячували на єпископа, напевне, ще в часи Короля Данила Галицького.

«Після такого великого періоду, коли Галич і падав, і піднімався ми знову будемо мати хіротонію (висвячення) отця Йосафата Мощича, – розповідає отець Каськів. – Блаженніший Святослав Шевчук висвятить його на єпископа на тих давніх , історичних мурах. Це таке відновлення історії, зняття того всього поганого пилу, який нашарувався на Галич».

Але перед тим, 2 серпня, о 18.00 в івано-франківському кафедральному соборі Святослав Шевчук, митрополит Володимир Війтишин та митрополит зі Львова відслужать чин найменування на єпископа.

«Це означає, що будуть питати отця Йосафата три головні моменти – про віру, про готовність на служіння та готовність прийняти те, що йому дається, – пояснює Олег Каськів. – Після трьох позитивних відповідей буде відправлена вечірня».

Саме висвячення буде відбуватися 3 серпня о 10.00 у Крилосі. Все буде відбуватися під відкритим небом, тому всі паломники побачать, як висвячують єпископа.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні