Люди

У Крихівцях вшанували пам’ять військового медика Ярослава Чомка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минуло п’ять років, як на російсько-українській війні загинув майданівець і фронтовий лікар Ярослав Чомко «Білий Ангел».

До Крихівців на поминальні заходи зібралися друзі і побратими з Києва, Тернополя, Коломиї, повідомив Роман Івасів.

Ярослав був активним учасником Революції Гідності. Потім пішов добровольцем на фронт, служив в окремій медичній роті імені Пирогова Національної гвардії України. 12 січня 2015 року, рятуючи життя побратимів у зоні бойових дій, молодший лейтенант отримав три кульові поранення несумісні з життям.

«У сина був потужний духовно-національний стержень, — каже матір героя Ольга Чомко. — Як глибоко релігійна людина він вірив у Бога, як переконаний націоналіст любив свою націю і поважав інші народи. Коли вчився в медичному університеті, називав його інститутом міжнародних відносин, де на практиці вчаться цієї поваги. Він пішов на Революцію Гідності і на фронт з внутрішніх переконань. Молю Господа, щоб не змарнувалися ті ідеї, за які пішли на Майдан а згодом на війну наші діти і за кращу долю України склали свої голови».

Віце-президент «Всеукраїнського об’єднання медиків Майдану» Ірина Захарченко нагородила посмертно Ярослава Чомка орденом «Сила Милосердя» та медаллю «За вірність національній ідеї» бітька героя Степана Чомка.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.