Люди Соціум

У Городенці батьки дошкільнят протестували під РДА (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 8 вересня, батьки дошкільнят протестували під будівлею Городенківської РДА з вимогою відкрити дитячі садочки.

Кажуть, школи вже працюють, а дошкільні заклади досі закриті. Батьки не можуть вийти на роботу, адже дітей нема на кого залишити, пише Бліц-Інфо.

“Дітям пообіцяли, що вони підуть до садків цього тижня. А відкриття знову перенесли. У великих містах садки працювали ціле літо, попри карантин. А в нас лише обіцянки. Кажуть, що багато хворих, червона зона і не можна. А весілля як і проводили, так і проводять. То чому від цього мають страждати діти? Тим більше лікарі кажуть, що діти набагато легше переносять цю хворобу. А маленькі дітки й так багато хворіють. Хто хворий, той сидить дома. Дитину з температурою ніхто в садок би не відправив. До того, діти й так контактують, бо граються разом на дитмайданчиках. А батькам потрібно працювати, заробляти на прожиття”, – каже одна з учасниць протесту Наталя.

До батьків вийшли голова Городенківської РДА Володимир Лавасов та начальниця відділу освіти та науки РДА Світлана Івасюк. Посадовці пообіцяли, що діти з 14 вересня таки підуть до дитсадків. Але у тому разі, що якщо Городенківщину знову не відправлять у “червону зону”.

Втім, батькам доведеться зробити довідки, що діти здорові. А також дотримуватися інших протиепідемічних заходів – вдягати маски, передавати дітей вихователям біля воріт дошкільного закладу.

Батьки таку відповідь прийняли. Втім, пообіцяли наступного тижня знову вийти на протест, якщо садки так і не відкриють.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.