Відео Люди

У Франківську збирають гроші для онкохворої доньки атовця (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під міською Ратушею, лунає музика, а у повітрі витає запах польової кухні.

Акцію під назвою “Допомога твоя – найсильніша зброя”, організували ветерани та волонтери. І все заради 14-річної Олександри Герасимчук, яка бореться з онкологією.

Аби якомога більше уваги привернути до акції, організатори запланували цілу низку тематичних заходів.

“У нас представлена фотовисткавка “Лінія 0 – межа байдужості”, також є виставка зброї, – каже голова ГО “Галицькі леви”, секретр обласної “Асоціації учасників та ветеранів АТО” Роман Дорожівський. – Національна гвардія обіцяла нам надати для огляду зразки бойової техніки. Також в нас є дві польові кухні, де будуть частувати гостей різними стравами. Відповідно всі кошти, які будуть зібрані в межах акції, передадуть на лікування онкохворій Олександрі”.

Крім того, організатори обіцяють і цікаву музичну програму з співами та танцями . Адже переконані, якщо у центрі міста поставити просто скриньку для збору коштів, то результат буде мізерний. А такий формат заходу довів свою ефективність.

Дівчинка – прийомна донька одного з прикарпатських ветеранів АТО Івана Стефаніва. Його побратим Олександр Гордієнко каже, до акції долучилися бійці з усієї області. Адже допомога їхній сім’ї зараз вкрай важлива. Попереду в них непростий період.

Акція розпочалась 17 травня і триватиме впродовж 18 та 19 травня.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.