Люди

У Франківську викладачі та студенти навчали школярів програмувати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Викладачі та студенти Прикарпатського університету долучилися до європейської ініціативи Meet and Code та навчали дітей програмуванню.

До ініціативи долучилися доценти кафедри математики та інформатики і методики навчання  Олеся Власій та Ольга Дутка, а також студентки  спеціальності “Середня освіта (Інформатика)” Леся Степанченко, Марія Винничук, Христина Гаразд та Ольга Ліщинська, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ПНУ.

Заняття провели для учнів не лише франківських шкіл, а й з інших міст. Це робили разом з партнерами – Code Club Івано-Франківськ та Івано-Франківським ІТ-кластером.

Зокрема, провели всеукраїнський онлайн-квест “Вчимося програмувати, мандруючи!”,  онлайн курси “Моделюємо 3D об’єкти в Tinkercad” та “Дівчата програмують Android додатки”. Учасниками заходів стало загалом більше 150 школярів.

«Участь у європейській ініціативі для нас і для наших студентів стала добрим досвідом і ми вдячні нашим партнерам Code Club в Івано-Франківській області та ГО «Івано-Франківський ІТ кластер» за активну підтримку, завдяки якій учасники наших заходів отримали пам’ятні подарунки», – каже ініціатор та координатор заходів Олеся Власій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.