Люди

У Франківську відзначили найкращі ОСББ і будинковий комітет

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Загалом на міський конкурс на найкращий будинковий комітет та ОСББ подали 13 заявок, серед яких один будинковий комітет і 12 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Мешканці найбільшого будинку Івано-Франківська створили ОСББ “Китайська стіна 54”, пише “Репортер” з посиланням на КурсКерівників ОСББ нагородили грамотами і грошовими преміями сьогодні на початку засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

 

Зокрема, відзначили єдиний будинковий комітет, який знаходиться за адресою вул. Миколайчука, 11. Серед ОСББ перше місце зайняло ОСББ “Китайська стіна” на вул. Хоткевича, 54; друге місце – ОСББ на вул. Набережній, 32 (найвищий будинок в Івано-Франківську), третє місце – ОСББ “Станіславський дім” на вул. Шевченка, 9 (найменше ОСББ в Івано-Франківську).

Комісія також відзначила ОСББ на Пасічній, 21. Всі решта учасників, які подавали заявки на конкурс, отримали подяки міського голови та грошові премії.

Призовий фонд конкурсу склав 50 тисяч гривень. Кошти будуть перераховані на рахунки ОСББ та БК.

“Дякую, що ви в нас є. Беріть участь у всіх програмах. Ми раді, що ви з нами. Вітаю вас з Новим роком, з Різдвом Христовим. Всього найкращого”, – привітав міський голова Руслан Марцінків.
Нагадаємо, Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою оголосив міський огляд-конкурс на кращий будинковий, територіальний комітет, краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку з метою підртимки діяльності органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.