Люди Світ

У Франківську відбудеться панахида за актором Володимиром Пантелюком

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вчора, 16 липня, на 58 році пішов з життя заслужений артист України Володимир Пантелюк.

Трагедія сталася вчора біля залізничного вокзалу. За словами очевидців чоловікові раптово стало зле. Люди викликали швидку, лікарі констатували смерть.

“Неймовірно світла людина, завжди усміхнений, він дарував своє тепло всім – і колегам, і глядачам, всім навколо – він любив людей, і його любили, і продовжують любити. Світла пам’ять…”, – зазначають колеги з Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка.

Панахида відбудеться сьогодні о 19:00 у Будинку смутку.

Довідково:

Пантелюк Володимир Володимирович – провідний майстер сцени, заслужений артист України. У 1980 р. завершив навчання у Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. Працював артистом драми Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка. З 1983 р. – Артист Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка.

Актор зіграв у низці відомих вистав, зокрема “За двома зайцями” М.Старицький – Прокіп Сірко, «Таксист – 2, або Кохання на швидкості» Р.Куні – Татусь Стенлі, «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем – Голова, «Тіні забутих предків» за М.Коцюбинським – Іванко.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.