Люди

У Франківську студенти коледжу організували благодійний бал

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківському національному медичному університеті в четвер, 20 жовтня, відбувся Благодійний Осінній бал.

Усі кошти, виручені протягом заходу, використають для допомоги дітям-сиротам, що прибули із зони активних бойових дій, пише Репортер з посиланням на пресслужбу медуніверситету.

У Франківську студенти провели благодійний бал

Студенти старанно готувалися до балу, продумували конкурси, готували смаколики для продажу на благодійному ярмарку. Усі охочі могли навчитися танцювати вальс: танцювальний майстер-клас провели студенти коледжу Арсен Кравчук та Романа Галат.  Ідея проведення заходу належить голові Студентської ради фахового медичного коледжу Вікторії Климович.

Під час дистанційного навчання мені дуже не вистачало «живого» спілкування з іншими студентами, – розповідає Вікторія. – Благодійний Осінній бал – це чудова можливість гарно провести час і при тому допомогти тим, хто цього потребує». Крім танцювальної частини, студенти в рандомно сформованих командах брали участь в цікавих конкурсах, спрямованих на загальну ерудованість і кмітливість.

У Франківську студенти провели благодійний бал

Учасниками балу стали близько сотні студентів коледжу всіх курсів та спеціальностей. Вдалося зібрати 10 тисяч гривень, які підуть на підготовку свята для дітей-сиріт.

Дирекція й надалі підтримуватиме креативні ідеї студентів, – говорить директор коледжу Олександр Бульбук. – Я щасливий, що тепер у коледжі є Студентська рада і вона проявляє ініціативу, проводять цікаві заходи.

У Франківську студенти провели благодійний бал

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.