Люди

У Франківську стартувала освітня конференція «Тісто» про те, як заробляти на фрилансі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 28 вересня, на Промприлад.Реновація стартувала освітня конференція про фриланс та гіг-економіку «Тісто».

Ініціатива «Тісто» створена на базі Промприлад.Реновація у партнерстві з Making Cents International у рамках програми «Мріємо та діємо». Ініціатива заснована у вересні та має на меті допомагати молоді зробити перші кроки у фриланс та заробляти на ньому, пише Репортер.

Наразі ініціатива «Тісто» провела два онлайн вебінари про те, як заробляти на фриланс. Також спільно із Urban Space Radio запустили подкаст «Де ти там робиш».

Нині ж на Промприлад.Реновація стартувала офлайн конференція про фріланс та гіг-економіку. На подію зареєструвалося 70 учасників. Навчання – безкоштовне. Гіг-економіка та фриланс стосуються роботи, коли людина задіяна в проєкті тимчасово, співпраця обмежена певним часом.

 Проєкт тісто – це наша відповідь на те, що відбувається в Україні. Після повномасштабного вторгнення попит на фрілансерів збільшився на 30%. Платформу «Тісто» ми створили для того, аби допомогти зробити старт у фрилансі», – говорить Іван Горовський, представник платформи «Тісто.

У програмі конференції – побудова довгострокових стосунків з клієнтами, менеджмент декількох проєктів одночасно, розвиток ключових навичок та компетенцій фрилансер та гіг-спеціаліста, ролі особистого бренду в монетизації свого продукту/послуги. Як креативні індустрії є частиною гіг-економіки.

Все, що ми робимо в програмі «Мріємо та діємо» покликане сприяти розвитку молоді, – говорить Юлія Ткачук, заступниця директорки програми «Мріємо та діємо». – Знаєте, яка топ-навичка є нині однією із найзатребуваніших? Це вміння навчатися і адаптовуватися. Вчитися важливо, сподіваюся ви почерпнете сьогодні багато корисної інформації й ваші блискучі кар’єри почнуться з цієї події.

Стежити за наступними подіями платформи «Тісто» можна на сторінці ініціативи в Instagram 

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.